Liikuma kutsuv detsember

                     

Ühel päeval nägin päkapikku koolis hiilimas, see oli täpselt 29.novembril. Õpilased ja õpetajad meelitavad nüüd igapäevaste tegevustega neid pisikesi tegelasi järjest rohkem meie kooli. Kui esimene advendiküünal sai süüdatud ja esimesest kingikommist suu magusaks, läks käima jõuluootuse aeg. Igal päeval toimetavad meie usinad õpilased usinate õpetajate juhendamisel uute tegevuste juures. Igal neljal esmaspäeval 10.10 süütame küünla ja jagame komme (II korrusel).

Teisipäeviti 9.15 ja 10.10 vahetundide ajal teeme liikumismänge (fuajees).
Kolmapäeviti 9.15 ja 10.10 meisterdame (II korrusel).
Neljapäeviti 9.15 ja 10.10 tantsime (fuajees).
Reedeti 9.15 ja 10.10 mängime lauamänge (II korrusel).

Ja õuetunnist ei loobu keegi, suusad alla ja minek.
Toredad tegevused  kestavad kuni 22. detsembrini.