Tunniplaan

1. klass2. klass3. klass4. klass5. klass6. klass7. klass8. klass9. klass
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
muusika
muusika
2
9.25-10.10
emakeel
emakeel
emakeel
emakeel
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
matemaatika
matemaatika
loodusõpetus
matemaatika
emakeel
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
söömine 11.05-11.25
5
11.50-12.35
emakeel
emakeel
kunst, tööõpetus
kunst, tööõpetus
 
6
12.40-13.25
kunst, tööõpetus
 
 
 
 
7
13.30-14.15
kehaline kasvatus
KiVa
 
 
 
8
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
 
muusika
muusika
2
9.25-10.10
matemaatika
emakeel
emakeel
emakeel
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
emakeel
emakeel
matemaatika
inimeseõpetus
emakeel
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
11.05-11.25 söömine
5
11.50-12.35
kunst, tööõpetus
matemaatika
loodusõpetus
 
11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
6
12.40-13.25
kehaline kasvatus
 
 
 
12.15-13.00 kunst ja tööõpetus
7
13.30-14.15
kehaline kasvatus
 
 
 
 
8
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
inglise keel
muusika
matemaatika
2
9.25-10.10
matemaatika
emakeel
emakeel
emakeel
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
emakeel
emakeel
matemaatika
inimeseõpetus
emakeel
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
11.05-11.25 söömine 
5
11.50-12.35
kunst, käsitöö
matemaatika
loodusõpetus
inglise keel
11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
6
12.40-13.25
kehaline kasvatus
muusika
inglise keel
loodusõpetus
12.15-13.00 kunst ja tööõpetus
7
13.30-14.15
kehaline kasvatus
 
konsultatsioon
 
 
8
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
muusika
loodusõpetus
inglise keel
2
9.25-10.10
emakeel
matemaatika
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
matemaatika
matemaatika
loodusõpetus
emakeel
emakeel
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
11.05-11.25 söömine
5
11.50-12.35
emakeel
emakeel
kunstiõpetus
inglise keel
11.25-12.10 matemaatika
6
12.40-13.25
kehaline kasvatus
muusika
inglise keel
käsitöö/tööõpetus
 
7
13.30-14.15
kehaline kasvatus
KiVa
 
 
 
8
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
matemaatika
matemaatika
kehaline kasvatus
2
9.25-10.10
kunst
eesti keel
matemaatika
ajalugu
3
10.20-11.05
kehaline kasvatus
inglise keel
inglise keel
inimeseõpetus
KiVa
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
11.05-11.25 söömine
5
11.50-12.35
matemaatika
 
kirjandus
käsitöö/tehnoloogiaõpetus
11.25-12.10 kirjandus
6
12.40-13.25
muusika
 
 
käsitöö/          tehnoloogiaõpetus
12.15-13.00 eesti keel
7
13.30-14.15
inglise keel
 
 
loodusõpetus
13.05-13.50 eesti keel
8
14.20-15.05
 
 
 
loodusõpetus
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
eesti keele konsultatsioon
eesti keel
eesti keel
matemaatika
kehaline kasvatus
2
9.25-10.10
matemaatika
kirjandus
matemaatika
eesti keel
ajalugu
3
10.20-11.05
kehaline kasvatus
matemaatika
matemaatika
inglise keel
saksa keel
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
11.05-11.25 söömine
5
11.50-12.35
inglise keel
kunst
saksa keel
kirjandus
11.25-12.10 loodusõpetus
6
12.40-13.25
saksa keel
inimeseõpetus
muusika
ajalugu
12.15-13.00 loodusõpetus
7
13.30-14.15
loodusõpetus
 
inglise keel
käsitöö/tehnoloogiaõpetus
 
8
14.20-15.05
 
 
 
käsitöö/tehnoloogiaõpetus
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
 
 
 
 
 
2
9.25-10.10
 
 
 
 
 
3
10.20-11.05
 
 
 
 
 
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
söömine
5
11.50-12.35
 
 
 
 
 
6
12.40-13.25
 
 
 
 
 
7
13.30-14.15
 
 
 
 
 
8
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
matemaatika
inglise keel
kehaline kasvatus
2
9.25-10.10
saksa keel
saksa keel
saksa keel
eesti keel
3
10.20-11.05
kehaline kasvatus
loovtöö
eesti keel
matemaatika
ajalugu
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
kirjandus
liikumistund
11.05-11.25 söömine
5
11.50-12.35
keemia
inglise keel
matemaatika
keemia
11.25-12.10 inglise keel
6
12.40-13.25
bioloogia
matemaatika
ühiskonnaõpetus
geograafia
12.15-13.00 füüsika
7
13.30-14.15
muusika
kunst
ajalugu
tehnoloogiaõpetus poisid/käsitöö tüdrukud
13.05-13.50 geograafia
8
14.20-15.05
füüsika
 
kirjandus
tehnoloogiaõpetus poisid/käsitöö tüdrukud
13.55-14.40 bioloogia
 
 
 
 
 
 
14.45-15.30 inimeseõpetus
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-9.15
matemaatika
inglise keel
kehaline kasvatus
2
9.25-10.10
saksa keel
saksa keel
saksa keel
eesti keel
3
10.20-11.05
kehaline kasvatus
loovtöö
eesti keel
matemaatika
ajalugu
4
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
kirjandus
liikumistund
11.05-11.25 söömine
5
11.50-12.35
keemia
inglise keel
matemaatika
keemia
11.25-12.10 inglise keel
6
12.40-13.25
bioloogia
matemaatika
ühiskonnaõpetus
geograafia
12.15-13.00 füüsika
7
13.30-14.15
muusika
kunst
ajalugu
tehnoloogiaõpetus poisid/käsitöö tüdrukud
13.05-13.50 geograafia
8
14.20-15.05
füüsika
 
kirjandus
 
13.55-14.40 bioloogia