Tunniplaan

1. klass2. klass3. klass4. klass5. klass6. klass7. klass8. klass9. klass
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
 
muusika
 
 
emakeel
2
9.25-10.10
emakeel
emakeel
 
emakeel
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
matemaatika
matemaatika
emakeel
matemaatika
kunst ja tööõpetus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
4
11.50-12.35
emakeel
loodusõpetus
kehaline kasvatus
kunst ja tööõpetus
kunst ja tööõpetus
5
12.40-13.25
muusika
 
emakeel
 
 
6
13.30-14.15
 
 
 
 
 
7
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
 
muusika
matemaatika
loodusõpetus
emakeel
2
9.25-10.10
emakeel
emakeel
inimeseõpetus
emakeel
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
matemaatika
matemaatika
emakeel
matemaatika
kunst ja tööõpetus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
4
11.50-12.35
kehaline kasvatus
loodusõpetus
kehaline kasvatus
kunst ja tööõpetus
kunst ja tööõpetus
5
12.40-13.25
muusika
 
emakeel
 
 
6
13.30-14.15
 
 
 
 
 
7
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
emakeel
muusika
inimeseõpetus
emakeel
inglise keel
2
9.25-10.10
matemaatika
arvutiõpetus
emakeel
matemaatika
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
emakeel
inglise keel
kunst ja tööõpetus
loodusõpetus
kunst ja tööõpetus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
4
11.50-12.35
kehaline kasvatus
emakeel
kehaline kasvatus
inglise keel
matemaatika
5
12.40-13.25
muusika
matemaatika
emakeel
 
 
6
13.30-14.15
 
KIVA
kunst ja tööõpetus
 
 
7
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
inglise keel
matemaatika
 
 
emakeel
2
9.25-10.10
matemaatika
arvutiõpetus
emakeel
matemaatika
kehaline kasvatus
3
10.20-11.05
emakeel
inglise keel
inglise keel/emakeel
loodusõpetus
kunst ja tööõpetus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
4
11.50-12.35
kehaline kasvatus
emakeel
kehaline kasvatus
tehnoloogiaõpetus
matemaatika
5
12.40-13.25
emakeel
muusika
 
muusika
loodusõpetus
6
13.30-14.15
 
KIVA
 
 
 
7
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
eesti keel
eesti keel
loodusõpetus
matemaatika
kehaline kasvatus poisid
2
9.25-10.10
inglise keel
matemaatika
matemaatika
inglise keel
muusika
3
10.20-11.05
ühiskonnaõpetus
loodusõpetus
inimeseõpetus/eesti keel (R)
ajalugu
kirjandus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
söömine
4
11.50-12.35
matemaatika
inglise keel
eesti keel/inimeseõpetus (R)
käsitöö/               

tehnoloogiaõpetus

KIVA
5
12.40-13.25
kunst
inglise keel (R)
kirjandus
käsitöö/               

tehnoloogiaõpetus

 
6
13.30-14.15
kehaline kasvatus tüdrukud/logopeed
 
kehaline kasvatus poisid
 
 
7
14.20-15.05
 
 
 
 
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
 
matemaatika
loodusõpetus
saksa keel
 
2
9.25-10.10
matemaatika
inglise keel
saksa keel
eesti keel
muusika
3
10.20-11.05
ühiskonnaõpetus
ajalugu
inimeseõpetus
matemaatika
loodusõpetus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
4
11.50-12.35
inglise keel
loodusõpetus
matemaatika
ajalugu
KIVA
5
12.40-13.25
saksa keel
eesti keel
matemaatika
inglise keel
 
6
13.30-14.15
kehaline kasvatus tüdrukud
kirjandus
eesti keel
käsitöö
 
7
14.20-15.05
kunst
 
kirjandus
käsitöö
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
muusika
matemaatika
 
saksa keel
Kehaline kasvatus poisid/tüdrukud
2
9.25-10.10
matemaatika
inglise keel
saksa keel
eesti keel
inglise keel
3
10.20-11.05
inglise keel
ajalugu
bioloogia
matemaatika
loodusõpetus
 
11.05-11.50
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
söömine
4
11.50-12.35
inimeseõpetus
loodusõpetus
matemaatika
ajalugu
 
5
12.40-13.25
saksa keel
eesti keel
matemaatika
geograafia
arvutiõpetus
6
13.30-14.15
kehaline kasvatus tüdrukud
kirjandus
kirjandus/logopeed
tehnoloogiaõpetus poisid/käsitöö tüdrukud
 
7
14.20-15.05
kunst
 
kehaline kasvatus poisid
tehnoloogiaõpetus poisid/käsitöö tüdrukud
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8.30-
9.15
muusika
inglise keel 
saksa keel
bioloogia
kehaline kasvatus poisid tüdrukud
2
9.25-
10.10
eesti keel
ajalugu
ühiskonnaõpetus
matemaatika
geograafia
3
10.20-11.05
matemaatika
matemaatika
matemaatika
saksa keel
inglise keel
 
11.05-11.50/reedel 11.05-11.25
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
söömine
4
11.50-12.35/reedel 11.25-12.10
inimeseõpetus
eesti keel
füüsika
keemia
füüsika
5
12.40-13.25/reedel 12.15-13.00
kunst
geograafia
bioloogia
ajalugu
arvutiõpetus
6
13.30-14.15
kirjandus
saksa keel
keemia
tehnoloogiaõpetus
 
7
14.20-15.05
inglise keel
kirjandus
kehaline kasvatus poisid
tehnoloogiaõpetus
 
 
KELL
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
1
8:30-9:15
muusika
inglise keel
saksa keel
bioloogia
kehaline kasvatus poisid/tüdrukud
2
9.25-10.10
eesti keel
ajalugu
ühiskonnaõpetus
matemaatika
geograafia
3
10.20-11.05
matemaatika
matemaatika
matemaatika
saksa keel
inglise keel
 
11.05-11.50/reedel 11.05-11.25
liikumistund
liikumistund
liikumistund
liikumistund
söömine
4
11.50-12.35/reedel 11.25-12.10
matemaatika
eesti keel
füüsika
keemia
füüsika
5
12.40-13.25/reedel 12.15-13.00
kunst
geograafia
bioloogia
ajalugu
loovtöö
6
13.30-14.15
kirjandus
saksa keel
keemia
inglise keel
 
7
14.20-15.05
kehaline kasvatus tüdrukud
kirjandus
kehaline kasvatus poisid
tehnoloogiaõpetus poisid/käsitöö tüdrukud