Töötajad

NIMI
ÕPETAJAD
E-POST
Jane Raud
direktor
jane.raud@rapina.ee
Sirje Sisask
füüsika, bioloogia, keemia, geograafia, loodusõpetus
 
Urve Mähar
matemaatika, kunst, tüdrukute käsitöö
urve.mahar@rapina.ee
Mai Assak-Lehtmets
eesti keel ja kirjandus, ühiskonnaõpetus, ajalugu
mai.assak@rapina.ee
Kaja Hüsson
2. ja 3. klassiõpetaja, muusikaõpetus,          klassijuhataja 2. ja 3. klass
kaja.husson@rapina.ee
Viktor Pikner
töö- ja tehnoloogiaõpetus
viktor.pikner@rapina.ee
Ülle Raudsaar
1. ja 4. klassiõpetaja,                                     klassijuhataja 1. ja 4. klass
ulle.raudsaar@rapina.ee
Anu Vihula
saksa keel, inglise keel, ajalugu,                 klassijuhataja 5., 8. ja 9. klass
anu.vihula@rapina.ee
Valve Peebu
üks-ühele õpetaja, logopeed
valve.peebu@rapina.ee
Anna Simga
üks ühele õpetaja, eesti keel ja kirjandus,  klassijuhataja 6. klass
anna.simga@rapina.ee
Kurmet Karsna
kehaline kasvatus
kurmet.karsna@rapina.ee
Karmen Siilmand
sotsiaalpedagoog
karmen.siilmand@rapina.ee
 
 
 
 
MAJANDUSPERSONAL
 
Reseda Treier
kokk
reseda.treier@rapina.ee
Indrek Aim
remonditööline
indrek.aim@rapina.ee
Heli Sidorov
aednik-koristaja
heli.sidorov@rapina.ee