Töötajad

NIMI
AMET
E-POST
Kurmet Karsna
direktor, kehalise kasvatuse õpetaja
kurmet.karsna@rapina.ee
Eve Sibul
füüsika, bioloogia, keemia, geograafia, 5.-7.klass loodusõpetus, arvutiõpetus, robootika
eve.sibul@rapina.ee
Urve Mähar
matemaatika 5.-9. klass, kunst, tüdrukute käsitöö.
urve.mahar@rapina.ee
Mai Assak-Lehtmets
eesti keel ja kirjandus 6.-9.klass, ajalugu ja ühiskonnaõpetus, logopeed
mai.assak@rapina.ee
Kaja Hüsson
1. ja 2. klassi õpetaja, muusikaõpetus, 1.-2. klass klassijuhataja
kaja.husson@rapina.ee
Viktor Pikner
poiste tööõpetus
viktor.pikner@rapina.ee
Maive Zolgo
3. ja 4.klassi õpetaja, 3.-4. klass klassijuhataja (asendusõpetaja)
maive.zolgo@mail.ee
Ülle Raudsaar
 
 
Valve Peebu
üks-ühele õpetaja
valve.peebu@rapina.ee
Anna Simga
üks-ühele õpetaja, 5. klass eesti keel ja kirjandus
anna.simga@rapina.ee
Anu Vihula
saksa keel, inglise keel
anu.vihula@rapina.ee
 
koolipsühholoog
 
 
MAJANDUSPERSONAL
 
Reseda Treier
kokk
reseda.treier@rapina.ee
Marko Paju
remonditööline
marko.paju@rapina.ee
Heli Sidorov
aednik-koristaja
heli.sidorov@rapina.ee