Töötajad

NIMI
AMET
E-POST
Kurmet Karsna
kehalise kasvatuse õpetaja
kurmet.karsna@rapina.ee
Sirje Sisask
füüsika, bioloogia, keemia, geograafia, 5.-6. klass loodusõpetus
 
Urve Mähar
direktori kt, matemaatika 5.-9. klass, kunst, tüdrukute käsitöö
urve.mahar@rapina.ee
Mai Assak-Lehtmets
eesti keel ja kirjandus 5. klass; 8.-9. klass, ühiskonnaõpetus
mai.assak@rapina.ee
Kaja Hüsson
2. ja 3. klassi õpetaja, muusikaõpetus, klassijuhataja 1., 3. ja 6. klass 
kaja.husson@rapina.ee
Viktor Pikner
poiste tööõpetus
viktor.pikner@rapina.ee
Ülle Raudsaar
1. ja 4. klassi õpetaja, 1. ja 4. klass klassijuhataja 
ulle.raudsaar@rapina.ee
 
 
 
Valve Peebu
üks-ühele õpetaja
valve.peebu@rapina.ee
Anna Simga
üks ühele õpetaja, 6. klass eesti keel ja kirjandus
anna.simga@rapina.ee
Anu Vihula
saksa keel, inglise keel, ajalugu, klassijuhataja 5., 8. ja 9. klass
anu.vihula@rapina.ee
Karmen Siilmand
sotsiaalpedagoog
karmen.siilmand@rapina.ee
 
koolipsühholoog
 
 
MAJANDUSPERSONAL
 
Reseda Treier
kokk
reseda.treier@rapina.ee
Indrek Aim
remonditööline
indrek.aim@rapina.ee
Heli Sidorov
aednik-koristaja
heli.sidorov@rapina.ee