Töötajad

NIMI
AMET
E-POST
Kurmet Karsna
direktor, kehalise kasvatuse õpetaja
kurmet.karsna@rapina.ee
Sirje Sisask
füüsika, bioloogia, keemia
sirje.sisask@rapina.ee
Urve Mähar
matemaatika 5.-9. klass, kunst, tüdrukute käsitöö.
urve.mahar@rapina.ee
Mai Assak-Lehtmets
eesti keel ja kirjandus, ajalugu ja ühiskonnaõpetus, logopeed
mai.assak@rapina.ee
Kaja Hüsson
1. ja 4. klassi õpetaja, muusikaõpetus, 1.; 4.; 8. ja 9. klassijuhataja
kaja.husson@rapina.ee
Viktor Pikner
poiste tööõpetus
viktor.pikner@rapina.ee
Ülle Raudsaar
2.-3. klassi õpetaja, 5.-7. klassi loodusõpetus, 2.-3. klassijuhataja
ulle.raudsaar@rapina.ee
Andri Võsokovski
väikeklassi õpetaja, 5.-8. klassi inimeseõpetus, 5.-7. klassijuhataja, arvutiõpetus, HEV koordinaator, robootikaring, digitund
andri.vosokovski@rapina.ee
Anna Simga
üks-ühele õpetaja, geograafia
anna.simga@rapina.ee
Anu Vihula
saksa keel, inglise keel
anu.vihula@rapina.ee
Reseda Treier
kokk
reseda.treier@rapina.ee
Marko Paju
remonditööline
marko.paju@rapina.ee
Heli Sidorov
aednik-koristaja
heli.sidorov@rapina.ee